17. dubna 2013

DORK

TOPSHOP jacket and t-shirt, H&M shorts, VANS shoesOficiálně můžu říct, že duben je rozhodně mým nejnejnej měsícem. Začal Paříží, pokračovalo to Lanou Del Rey na EBF (nejlepší večer EVER), v neděli jdu na slečnu Ellie Goulding a ještě k tomu začalo být konečně teplo. Co víc si přát? (možná tak hubený nohy)
I can officially say that April is my favourite month. It started in Paris, continued to Lana Del Rey on Electronic Beats Festival (best night EVER), on Sunday I'm going to Miss Ellie Goulding's concert and finally it's warm outside. What more can I wish? (skinny legs, maybe)13 komentářů:

 1. Pekný oufit, tie kraťase sú krásne! :3

  OdpovědětVymazat
 2. Jé,Lanu ti závidím.:) Já když se to dozvěděla,lístky byly pryč..

  OdpovědětVymazat
 3. ty šortky jsou skvělééé ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Uzasnej outfit** miuju vansky a ponzky, haha❤ ty si byla na tom koncerte Lany? Ooo! Takbylo nejak hrozne mali mist, zejo))

  OdpovědětVymazat
 5. Včera jsem Tě v tomto outfitu potkala, šla jsi ještě se slečnou, která měla bokové kraťásky a kratši tričko. Viděla jsem Tě ze zadu, takže jsem si jen řekla, že "hmmm, ta slečna je fakt moc hezky oblečená". Dneska příjdu na blogger a zjistím, že jsi to byla Ty ? :D !!!
  Totální pecka ♥ moc Ti to sluší a vědět to, tak Tě doběhnu..

  OdpovědětVymazat
 6. Sluší !

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. such a nice outfit *_* your blog looks very lovely and interesting. im glad if you visit my blog, too <3 keep in touch!

  xx
  beauthi.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 8. cool! would you like to follow each other in gfc and bloglovin? let me know!

  OdpovědětVymazat
 9. To je super!:) A nevim jestli ti víc závidím Lanu nebo Ellie:/

  OdpovědětVymazat